Start Aktualności Wydarzenia Dekanalny Wieczór Uwielbienia
Dekanalny Wieczór Uwielbienia

Po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronowirusa, zapraszamy na majowy, Dekanalny Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się 23 maja 2020 roku. Rozpoczynamy mszą św. o godz. 18.00, a po niej Litania Loretańska i uwielbienie Jezusa Eucharystycznego. Dołącz do nas, niech Bóg będzie przez nas uwielbiony w codziennych radościach, ale i w tym wszystkim, co wydaje się trudne i niezrozumiałe. Wszystko to zawierzymy Bogu, prosząc "Jezu, Ty się tym zajmij. "

 

wu

 

 

 

Koncert Laureatów

    LOGO LONKURSU

Koncert2019 (53) 

 

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

 

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę