Start Aktualności Wydarzenia Kolędowania ciąg dalszy
Kolędowania ciąg dalszy

szopka 05326 stycznia 2016 roku, już po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w niezwykłym przedstawieniu jasełkowym w teatrze im Adama Mickiewicza w Cieszynie. Amatorski teatr, w którym występują całe rodziny (w sumie około 150 osób), działający pod kierownictem s. Jadwigi zgotował nam niezwykłe widowisko. Najgłębsza treść Ewangelii ubrana w piękne oryginalne stroje, przywiezione z Ziemi Świętej, jak również i regionalne śląsko-cieszyńskie stroje ludowe, w bogatej scenerii teatru przykuwały uwagę każdego. To wszystko jeszcze wzbogacone najpiękniejszymi kolędami i tańcami, nie tylko budziło zachwyt, ale też co najważniejsze, prowadziło do głębokiego przeżycia Tajemnicy Wcielenia Syna Bożego. Siostrze Jadwidze, oraz wszystkim aktorom, a zwłaszcza tym namłodszym dziękujemy za ten cudowny spektakl i za wspólne zdjęcia po zakończeniu. Do zobaczenia, tym razem na Misterium Męki Pańskiej.