Start Aktualności Wydarzenia Ojczyzno moja
Ojczyzno moja

1 maja o godz. 16.00, w naszej świątyni, mszę świetą w intencji Ojczyzny odprawił ks. Bp Grzegorz Kaszak. Po mszy rozpoczął się koncert zatytułowany "Ojczyzna moja" , w którym wystąpili: światowej sławy skrzypek Konstanty Andrzej Kulka, trębacz Tomasz Woźniak oraz orkiestra Camerata Cantabile, której trzon stanowią muzycy Polskiej Orkiestery Radiowej. W programie znalazły się następujące utwory: W.A. Mozart -Eine kleine Nachtmusic -część I Allegro (Camerata Cantabile), Johan Wilhelm Hertel -Koncert na trąbkę (solo Tomasz Woźniak), W.A. Mozart -Aine kleine Nachmusic -część II Menuet oraz Antonio Vivaldi -Cztery pory roku (solo Konstanty Andrzej Kulka).

Pragniemy gorąco pdziekować wszystkim, dzięki którym mogliśmy przeżyć tę ucztę duchową; Są to sponsorzy koncertu: Wójt Gminy Bolesław -Krzysztof Dudziński, Cenrtrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, ZGH Bolesław,Stoart, Firma Marlibo. Zdjęcia udostepnił p. Grzegorz Jasica.

III Diecezjalny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej:

Regulamin Konkursu (do pobrania)

Karta zgłoszenia do pobrania