Start Aktualności Wydarzenia Nasze oczekiwanie
Nasze oczekiwanie

MG 7885Tak, jak wszystkie parafie, tak i nasza oczekuje przybycia pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016. Gościć będziemy grupę młodzieży z USA ze stanu Montana. Wraz z młodzieżą przybędzie ks. Biskup, czterech kapłanów i dwóch kleryków. Bardzo cieszymy się z ich przyjazdu i na miarę możliwości staraliśmy na ich przyjęcie dobrze przygotować. Przygotowały się rodziny, które gościć będą młodzież i przygotowała się również parafia. Na ścianie przy parafialnym boisku zawisły nowe banery. Panowie przygotowali miejsce na ognisko (przyda się w niedzielne popołudnie). A młodzież z dekanatu wieczorem spotkała się na próbie śpiewu, by przygotować prezentację dekanatu na spotkaniu przy Pustyni Błędowskiej. Śpiewy przerwał przelatujący samolot... Może to oni!... Chyba nie, bo nasi goście przybędą dopiero jutro. Ale i tak czekanie jest zawsze najpiękniejsze.

Koncert laureatów III Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej