Start Aktualności Wydarzenia ŚDM: Oświęcim -Sosnowiec
ŚDM: Oświęcim -Sosnowiec

016Trzeci dzień pobytu młodzieży w naszej parafii rozpoczął się od nawiedzenia obozu zagłady w Oświęcimiu oraz Brzezince. Ta część dnia upływała w głębokiej zadumie i wyciszeniu. Po obiedzie rozpoczęły się centralne obchody Światowych DNi Młodzieży w naszej diecezji. Odbywały sie one na Placu Papieskim, gdzie w roku 1999 odbyło się spotkanie z Janem Pawłem II. Uroczystą mszę św. koncelebrowali Księża Biskupi i kapłani przybyli z młodzieżą z różnych stron świata, a także kapłani naszej diecezji. Po mszy św. i przygotowanym posiłku rozpoczęło się radosne świętowanie.

 

 

Koncert Laureatów

    LOGO LONKURSU

Koncert2019 (53) 

 

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

 

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę