Start Aktualności Wydarzenia ŚDM -Pożegnanie
ŚDM -Pożegnanie

011Wszystko, co piękne musi mieć swój kres. Również te piękne chwile spotkania z przyjaciółmi z Montany musiały się zakończyć. Nasi goście udają się przecież na najważniejszą część obchodów Światowych Dni Młodzieży - do Krakowa. To on był głównym celem ich pielgrzymowania. Tam czekają na nich spotkania z papieżem Franciszkiem, tam odkrywać będą ślady świętych apostołów miłosierdzia i stamtąd maja zabrać iskrę miłosierdzia na cały świat. Czyż więc moglibyśmy ich zatrzymywać dłużej? Przed odjazdem razem z nimi uczestniczyliśmy we Mszy św., którą w Sławkowie dla całej amerykańskiej grupy odprawił ks. Biskup wraz z kapłanami. Po mszy świetej jeszcze tylko ostatnie pożegnania, ukratkiem (albo i nie) ocierane łzy i w dalszą drogę. Niektórzy próbowali zabrać się z nimi. Wszystkim życzymy pięknych, duchowych wrażeń. 

 

 

Koncert laureatów III Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

  

 

 

 

LOGO LONKURSU

  76

 

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

 

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę