Start Aktualności Wydarzenia Konkurs Piosenki i Piesni Patriotycznej
Konkurs Piosenki i Piesni Patriotycznej

7 listopada 2016 roku odbyły się przesłuchania w ramach Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Jury w składzie: Małgorzata Lasota -przewodnicząca, Gabriela Stańdo i Marcin Mogiła zakwalifikowali do udziału w Koncercie Laureatów następujące osoby w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Przedszkola: Zuzanna Sałakowska, Malwina Stempel, Karolina Siudyka i Emilia Marcjan.

Szkoła Podstawowa kl. I-III: Kajetan Widzisz, Lena Mitas, Bartosz Kłys, Martna Główka, Zofia Mittman

Szkoła Podstawowa kl. IV-VI: Emilia Kańczuga, Hartabus Aleksnadra, Siudyka Wiktoria, Sonia Fiedor.

Gimnazjum: Natalia Lewandowska, Zofia Kolesińska, Mikołaj Koza

Szkoły licealne i starsi: Aleksandra Bystroń, Natalia Balik, Sylwia Muzyk.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i udział w konkursie. Laureatów będziemy mogli usłyszeć w niedzielę o godz. 17.00 kościele naszej parafii. Zapraszamy do uczestnictwa w koncercie. Obiecujemy niezwykłe, głębokie i piękne przeżycia.