Start Aktualności Wydarzenia Z fatimskimi dziećmi
Z fatimskimi dziećmi

03213 października odbyło się ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. W październikowy wieczór na nabożenstwie zgromadziły się nie tylko dzieci uczęszczające każdego dnia na różaniec. Byli też goście szczególni - Franciszek, Łucja i Hiacynta. Niemal prosto z Fatimy. Razem z nimi przeżywaliśmy filmowe opowiadanie o cudzie słońca, razem z nimi też odmawialiśmy poszczególne dziesiatki różańca. I choć tak naprawdę, byli to nasi koledzy i koleżanki ubrani w stroje pastuszków z tamtych lat, to jednak przypomnieli nam prawdę, że Maryja każdego z nas wybiera i prosi o odmawianie modlitwy. Na zakończenie, z lampionami i śpiewem uczestniczylismy w pięknej procesji maryjnej wokół świątyni. Potem zrobiliśmy sobie jeszcze pamiątkowe zdjęcie i będziemy czekać aż do maja.