Start Aktualności Wydarzenia Złoty jubileusz kapłaństwa Ks. kanonika Tadeusza Maja
Złoty jubileusz kapłaństwa Ks. kanonika Tadeusza Maja

MG 082631 maja 2018 roku, w uroczystość Bożego Ciała, mogliśmy wraz z Jubilatem dziękować Bogu za dar 50 lat kapłaństwa Ks. Kanonika Tadeusza Maja. 7 lat z tych 50, to lata posługi duszpasterskiej i proboszczowskiej w naszej wspólnocie parafialnej. I trzeba powiedzieć, że były to lata bardzo tłuste. Oprócz tych owoców duchowych, tak licznych, pozostały i te materialne. Wśród nich szczególne miejsce w sercu ks. Kanonika zajmuje z pewnością kaplica w Laskach, którą wraz mieszkańcami Lasek, Koloni i Ujkowa budował od samego początku. Nie mogło więc zabraknąć tego jubileuszu i w to właśnie w tym miejscu. Czcigodny ks. Jubilat przewodniczył Eucharystii, poprowadził procesję eucharystyczną do czterech ołtarzy i udzielił wszystkim błogosławienstwa. Po zakończonych uroczystościach przyszedł czas na życzenia parafian, wspomnienia, a nawet łzy wzruszenia. Niech dobry Bóg błogosławi, a Jezus Chrystus Najwyższy i Wieczny Kapłan umacnia na dalsze lata posługi kapłańskiej.

Koncert laureatów III Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej