Jubileuszowo

IMG 130016 czerwca 2018 roku, o godz. 10.00 w bazylice Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej świętowały pary małżeńskie, które w  tym roku obchodzą swoje julileusze 60-lecia, 50-lecia i 25-lecia sakramentu małżeństwa. Obchody rozpoczęła koinferencja ks. Kustosza sanktuarium Andrzeja Stasiaka. O godz. 10.30 rozpoczeła się uroczysta Eucharystia, której przewodniczył ks. Biskup Grzegorz Kaszak. Po jej zakończeniu ks. Biskup zawierzył wszystkich jubilatów opiece Matki Bożej Anielskiej. Następnie jubliaci, już osobiście, otrzymywali biskupie błogosłwieństwo oraz pamiątki i dyplom gratulacyjny. Cieszymy się, że także nasza parafia była licznie reprezentowana. Jubilatom, nie tylko z naszej parafii, życzymy wszystkiego najlepszego.

Koncert laureatów III Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej