Start Aktualności Wydarzenia Wybierz się, wybierz się razem z nami, na wspaniały pielgrzymkowy szlak!
Wybierz się, wybierz się razem z nami, na wspaniały pielgrzymkowy szlak!

Od pokoleń polskie drogi wypełniają się pielgrzymami zmierzającymi na Jasną Górę. Wyruszają z najdalszych zakątków naszej Ojczyzny. Idą starsi i młodzi.  Niosą w sercach intencje własne i swoich najbliższych. Z radością prezentujemy archiwalne zdjęcie pielgrzymów parafii Bolesław do tronu Jasnogórskiej Pani. I chociaż było to pielgrzymowanie zimowe, to jednak zadziwia ilość pielgrzymów.

1 (2)

W dniach 9-13 sierpnia pielgrzymować będą wierni diecezji sosnowieckiej (grupa olkuska) Wśród pielgrzymów tej grupy swoje miejsce od lat ma dekanat sławkowski -grupa fioletowa. Warto tak zaplanować wakacje, by znaleźć czas na wspólne wędrowanie i modlitwę razem z nami. Można podziękowanie za coś, co spotkało nas w życiu, ofiarować swój trud i modlitwę w intencji osób nam drogich i bliskich, które same pójść nie mogą, więc liczą na mnie. Może będzie to czas na przemyślenie swojego życia i podjęcie konkretnych decyzji z nim związanych. Zapraszamy wszystkich. Jakby to było pięknie, gdyby  za kilkadziesiąt lat ktoś mógł zobaczyć zdjęcie pielgrzymów bolesławskich z roku 2019, a na nim taka sama liczbę pielgrzymów.

 

 

Koncert laureatów III Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

  

 

 

 

LOGO LONKURSU

  76

 

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

 

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę