Start Aktualności Wydarzenia Zakończenie Misji świętych
Zakończenie Misji świętych

IMG 6476"Chrześcijanin na 100%"

Takie było ostatnie przesłanie Ojca Misjonarza na sobotnim Apelu Misyjnym. Co zostało po naukach misyjnych?Dla mnie było to przebudzenie, niby wiesz, że wiara to nie jest rzecz dana na zawsze, że musisz ją kształtować umacniać, choć Boże wybacz, wkrada się w tą dziedzinę życia rutyna.Stąd to moje przebudzenie, na jak długo, zobaczę to sama. Ksiądz Proboszcz sprawił nam wielki prezent  na 220 Lecie naszej Parafii zapraszając takich Ojców Misjonarzy.Serdeczne podziękowania za to.


Ojcom Krzysztofowi i Wojciechowi składamy najgorętsze podziękowania za nauki i wskazania, zapewniamy, ze w naszych sercach i pamięci w modlitwie zostaną na długo.Homilie były bardzo pouczające, czasem zabawne i humorystyczne, jak ta z piątku  z uroczystości odnowienia ślubów małżeńskich.Ojcowie Redemptoryści pozostawili po sobie cudowne wrażenie. Szczęść Im Boże za to. Ale nie te humorystyczne  zostały w mojej pamięci. Pierwsza homilia, WYBORY, tak, to jest w życiu bardzo ważne,chyba  najważniejsze umieć wybierać, by nie wstydzić się głupot.Właściwie z każdego dnia wypływało wskazanie, z każdej homilii zabierał człowiek ze sobą przesłanie i wskazanie. Nie zostawiaj niczego na jutro, bo nigdy nie jest za późno.Z tym zostałam po naukach misyjnych.

 

Koncert laureatów III Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

  

 

 

 

LOGO LONKURSU

  76

 

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

 

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę