Start Aktualności Wydarzenia IV Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej
IV Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Już po raz czwarty Rzymskokatolicka Parafia p.w. Macierzyństwa NMP i św. Michała Archanioła jest organizatorem Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Wydaje się, że już na stałe wpisał się on w kalendarz wydarzeń naszej wspólnoty parafialnej. Radujemy się, że od zeszłego roku konkurs zyskał miano diecezjalnego, a honorowy patronat nad nim objął ks. Bp dr Grzegorz Kaszak -Ordynariusz Diecezji Sosnowieckiej. Udane poprzednie edycje konkursu budzą nadzieję, że i w tym roku piosenka patriotyczna będzie się cieszyć wielką popularnością. Zależy nam, by budzić i kształtować ducha patriotyzmu, tak u najmłodszych, jak i u starszych. Dlatego właśnie konkurs odbywać się będzie w 5 kategoriach wiekowych: Przedszkola, Szkoła Podstawowa kl. I-IV, Szkoła Podstawowa kl. V-VIII, Szkoły Ponadpodstawowe i ostatnia kategoria to Starsi. Wykonawców oceniać będzie profesjonalne Jury. Patronat medialny nad konkursem objęły: redakcje Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego, Radio -em, oraz tygodnik katolicki Niedziela. Regulamin konkursu i inne wiadomości dotyczące przesłuchań oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.parafiaboleslaw.pl. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich, którzy chcą i lubią śpiewać.

plakat IV konkurs piosenki-3

IV Diecezjalny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej