Start Aktualności Wydarzenia Pozdrowienia z podróży poślubnej
Pozdrowienia z podróży poślubnej

20191110 151932W niezwykłą podróż poślubną udali się Monika i Szymon Cieżakowie, których gościliśmy w świątyni w jedną z ostatnich niedziel sierpnia. W ramach wolontariatu misyjnego wyjechali do Brazylii, by podjąć posługę misyjną. Właśnie otrzymaliśmy od nich pozdrowienia:

Szczęść Boże księże Sylwestrze,

Z tej strony Monika i Szymon Cieżakowie z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego. Pod koniec sierpnia organizowaliśmy u Księdza w parafii niedzielę misyjną. Już od ponad dwóch miesięcy przebywamy w Manaus. Na co dzień pracujemy w szkole salezjańskiej, a w weekendy wychodzimy do najuboższych dzieci i tam prowadzimy zabawy i zajęcia. Ten wyjazd nie byłby możliwy bez pomocy Księdza i parafian z Bolesławia. Serdeczne Bóg zapłać ! W załącznikach przesyłamy kilka zdjęć z Brazylii.

Pamiętamy w modlitwie,

Monika i Szymon Cieżakowie