Informacja

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii koronawirusa w Polsce, zgodnie z zarządzeniem organów państwowych, podczas wszelkich obrzędów sprawowanych wewnątrz kościoła czy kaplicy (msza święta, nabożeństwa, spowiedź święta i inne sakramenty) może przebywać jednorazowo maksymalnie do 5 osób.

Z tego względu w niedzielę, pierwszeństwo udziału we mszach świętych ma najbliższa rodzina, która zamawiała intencję mszalną. Prosimy o uszanowanie tej decyzji. Gdyby komuś z zamawiających intencję mszalną nie odpowiadało takie ograniczenie, może zamawianą intencję przenieść na czas późniejszy. Prosimy o kontakt. Zachęcamy, by łączyć się z całym Kościołem i uczestniczyć w Eucharystii poprzez Telewizję i inne media.

Dla tych, którzy w ten sposób przeżywać będą Eucharysttię, lecz pragną przyjąć Komunię św. będzie ona udzielana w kościele co 5 minut od godz. 15.20 do 15.45. (z zachowaniem wszelkich przepisów sanitarnych)

Informujemy też, że odwołane zostało piątkowe nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych.

Koncert Laureatów

Koncert2019 (53)