Informacja

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii koronawirusa w Polsce, zgodnie z zarządzeniem organów państwowych, podczas wszelkich obrzędów sprawowanych wewnątrz kościoła czy kaplicy (msza święta, nabożeństwa, spowiedź święta i inne sakramenty) może przebywać jednorazowo maksymalnie do 5 osób. 

Z tego względu w niedzielę, pierwszeństwo udziału we mszach świętych ma najbliższa rodzina, która zamawiała intencję mszalną. Prosimy o uszanowanie tej decyzji. Gdyby komuś z zamawiających intencję mszalną nie odpowiadało takie ograniczenie, może zamawianą intencję przenieść na czas późniejszy. Prosimy o kontakt. Zachęcamy, by łączyć się z całym Kościołem i uczestniczyć w Eucharystii poprzez Telewizję i inne media.

Dla tych, którzy w ten sposób przeżywać będą Eucharysttię, lecz pragną przyjąć Komunię św. będzie ona udzielana w kościele co 5 minut od godz. 15.20 do 15.45. (z zachowaniem wszelkich przepisów sanitarnych)

Informujemy też, że odwołane zostało piątkowe nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych.

 

 

Koncert Laureatów

    LOGO LONKURSU

Koncert2019 (53) 

 

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

 

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę