Start Duszpasterstwo Duszpasterze

Proboszcz: Ks. Sylwester Kulka.

Ukończył Wyższe Częstochowskie Seminarium Duchowne w Krakowie. Sakrament święceń przyjął w Częstochowie 17 maja 1987 roku z rąk Ks. Arcybiskupa dr Stanisława Nowaka. Jako wikariusz pracował w parafiach:  Najświętszego Serca Pana Jezusa  w Gorzkowicach,  św. Apostołów Piotra i Pawła w Borzykowej (obydwie w archidiecezji częstochowskiej), św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu oraz Podwyższenia Krzyża św. w Sławkowie. Od 4 sierpnia 2004 roku  -proboszcz parafii Macierzyństwa NMP w Bolesławiu.

Wikariusze:

Ks. Adam Augustyn. Ukończył Wyższe Sosnowieckie Seminarium Duchowne w Krakowie, a sakrament święceń przyjął  30 maja 1998 roku.  Wikariuszem  parafii ustanowiony 27 sierpnia 2019 roku

Ks. Damian Kubis. Ukończył Wyższe Sosnowieckie Seminarium Duchowne w Krakowie, a sakrament święceń przyjął 30 maja 2009 roku. Wikariuszem ustanowiony 27 sierpnia 2020 roku.

Na terenie parafii znajduje się Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo -Lecznicze. Adres: 32-329 Bolesław, ul. Jurajska 36, Tel. 032 6467810

Wspólnotę tworzą:

O. Tomasz Bajda  MI- Przełożony wspólnoty

O. Andrzej Lang MI –kapelan zakładu Opiekuńczo - Leczniczego, sakrament święceń przyjął 3 czerwca 1984. W zakładzie funkcję duszpasterza pełni od roku 2005.

Br.  Michał Bronkiewicz MI

V Diecezjalny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej