Start Wspólnoty Dzieci Boże
Kto śpiewa, modli się podwójnie.

W sobotę 6.04.2013 scholi nie ma.

Z Panem Bogiem można rozmawiać bez słów. Modlimy się słuchając  i mówiąc. Możemy pisać i czytać i też będziemy bliżej Pana Boga. Ale można z Panem Bogiem rozmawiać przez muzykę: śpiewając i grając -i taką modlitwę wybrała nasza schola.

Śpiewaniem i graniem,

Graniem i śpiewaniem

Sławimy Cię Panie

W naszej parafii coraz prężniej rozwija się dziecięco-młodzieżowa schola. Opiekę duszpasterską sprawuje nad nią ks. Tomasz, a muzycznie "wyżywają się" Paulina Cebo i Marcin.Od tego roku gitarzystów wspiera młodziutka skrzypaczka Martyna. I robi to wspaniale. Nic więc dziwnego, że coraz więcej dzieciaków garnie się do śpiewania w bolesławskiej świątyni. A przecież kto śpiewa, modli się dwa razy. Zapraszamy także inne dzieci, które chciałyby włączyć się w to wspólne uwielbianie Pana śpiewem. Spotkania dla scholi w każdąsobotę o godz. 10.00 w salce maryjnej na plebanii.