Start Aktualności Wydarzenia Wręczenie różańców
Wręczenie różańców

wreczenierozancowW ostatnią niedzielę (4 października 2009) dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej uczestniczyły w uroczystej  Mszy Świętej, na której zostały poświęcone ich pierwsze różańce. Wraz z rodzicami modliliśmy się o dobre przygotowanie naszych najmłodszych do spotkania z Jezusem w Eucharystii, które w pełni nastąpi w maju przyszłego roku.  

Niech to przygotowanie, które wspólnie podejmujemy, mobilizuje także nas do zagłębiania się w Boże tajemnice, aby naszym przykładem pokazywać dzieciom drogę do Pana Boga i pomagać im Go odnajdywać. A oto dzieci, które w tym roku pragną przystąpić do I Komunii Świętej: Dawid Baranek, Wiktor Kalman, Masłowska Dominika, Sadowska Natalia, Warwas Natalia, Weryński Sławomir, Wiczewska Emilia, Wiczewski Jan, Wójcik Konrad, Zięba Karolina, Bielas Iwo, Gołąb Weronika, Gradek Sandra, Jedlińska Wioletta, Krawiec Alicja, Krzyszczuk Kamil, Kupiec Jakub, Olczyk Julia, Pietrzyk Julia, Sadzawicki Kacper, Zięba Jakub, Czerniak Aleksander, Fulbiszewski Sebastian, Misiek Adrian, Ozioro Kamila, Skubis Gloria, Ćwięczek Grzegorz, Juras Dawid.

 

 

V Diecezjalny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

 

  

 

LOGO LONKURSU

Konkurs odwołany 

 

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

 

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę