Start Aktualności Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą

1.  Dzisiejsze Słowo Boże pokazuje , że możemy być szczęśliwi, kiedy w trudnościach odnosimy się do Boga. Wzywa nas do patrzenia na wydarzenia dnia codziennego w perspektywie życia wiecznego.

2.  W poniedziałek o godz. 17.00 spotkanie młodzieży klas VII przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

3. W dniach 22-24 lutego w Seminarium Duchownym w Częstochowie odbywać się będą rekolekcje dla młodzieży męskiej. Zainteresowani udziałem mogą zgłaszać się do ks. Michała.

4. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolbromiu planuje utworzyć nową placówkę z siedzibą w Kluczach. Na jej otwarcie oczekuje 140 osób. Prace budowlane rozpoczęły się w grudniu 2018 roku, ale aby zakończyć inwestycję potrzeba jeszcze 590 tys. zł. Ponieważ w zajęciach tego ośrodka biorą udział także dzieci i młodzież z naszej parafii, dlatego czujemy się zobowiązani do pomocy. 24 lutego przed kościołem w naszej parafii odbywać się będzie zbiórka pieniędzy na ten cel. Wierzę, że tak jak w innych zbiórkach tak i w tej okażemy swoją hojność.

5. W najbliższą sobotę zapraszamy na Dekanalny Wieczór Uwielbienia. Został on w tym miesiącu wyjątkowo przeniesiony na czwartą sobotę miesiąca. Jak zawsze rozpoczynamy mszą św. o godz. 17.00, a potem trwamy na modlitwie uwielbienia. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu odszedł do Pana: +Józef Liszka. Niech dzięki miłosierdziu Bożemu dostąpi radości życia wiecznego.

7.  W dzisiejszym Gościu Niedzielnym o modlitwie, bez której nie da się normalnie żyć i przez którą Bóg rozmnaża nasz czas. Ponadto o tym jak się uczy cudze dzieci , czyli o blaskach i cieniach pracy nauczycieli w Polsce. Polecamy też tygodnik katolicki „Niedziela” i najnowszy miesięcznik dla dzieci i młodzieży „Mały Gość”

8.  Św. Rafał Kalinowski mówił: „Prawdziwa mądrość polega na tym, by dobrze wykorzystać dzień dzisiejszy”. taka mądrość niech nam towarzyszy w nadchodzącym tygodniu.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3

Koncert laureatów III Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

  

 

 

 

LOGO LONKURSU

  76

 

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

 

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę